Mądra
Cyfryzacja

Mądrze zorganizowana cyfrowa szkoła, to przede wszystkim dobrze przygotowani nauczyciele, chętnie i z przekonaniem korzystający z komputerów, internetu, czy facebooka i wiedzący jak wykorzystać naturalne zafascynowanie młodzieży smartfonami, portalami i filmami na YouTube.  Mądrze zorganizowana cyfrowa szkoła to taka, w której dzięki technologii, praca nauczyciela jest skuteczniejsza i przynosi większą satysfakcję, a nauka jest dla ucznia przyjemniejsza i bardziej motywująca.

Przeczytaj cały artykuł

e-diagnoza

DIAGNOZA SZKOLNA przygotowana przez wydawnictwo Pearson to innowacyjny system oceniania wiedzy i postępów ucznia na wszystkich szczeblach edukacji szkolnej. Proponujemy Państwu kompleksowy pakiet diagnostyczny dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz  ponadgimnazjalnych dostępny od września 2013.

 

więcej

e-narzędzia

Oferujemy kompleksowe i nowatorskie rozwiązania edukacyjne, dopasowane do indywidualnych potrzeb uczniów i nauczycieli. W naszej ofercie znaleźć można oprogramowanie do tablic interaktywnych, epodręczniki na tablety i komputery, zeszyty ćwiczeń online, systemy testujące czy platformy edukacyjne.

Chcielibyśmy, aby nauczyciele języków obcych byli jednymi z tych, których doświadczenie przy wprowadzaniu nowych rozwiązań będzie wzorem najlepszej praktyki. Mamy nadzieję, że angliści i germaniści pracujący z naszymi rozwiązaniami cyfrowymi będą w awangardzie nauczycieli stosujących technologię komunikacyjną i informacyjną nie zrażając się przeciwnościami takimi jak słaba infrastruktura, brak wyposażenia sal czy obawa przed zmianą.


 

eText


eText to podręcznik cyfrowy z nagraniami i interaktywnymi ćwiczeniami. Wystarczy kliknąć myszką lub dotknąć ekran tabletu, aby przejść do nowej strony i rozpocząć rozwiązywanie zadań. eText stanowi doskonałe narzędzie do pracy w klasie ze względu na spójność z oprogramowaniem AktivLehrer.

więcej

AktivLehrer


AktivLehrer to oprogramowanie, które pozwala wszystkim uczniom uczestniczyć aktywnie w lekcjach i efektywniej utrwalać materiał.

więcej

e-szkolenia

e-szkolenia to seria rozwiązań stworzonych dla wszystkich nauczycieli, którzy chcą rozwijać się zawodowo, a nie zawsze mają czas by uczestniczyć w tradycyjnych konferencjach i warsztatach metodycznych.

Kształć się w wygodny dla Ciebie sposób!
 

Filmy szkoleniowe

Wraz z ekspertami MEN, specjalistami z dziedziny metodyki i psychologii oraz doświadczonymi trenerami przygotowujemy bezpłatne filmy szkoleniowe, które umożliwiają natychmiastowe uzyskanie spersonalizowanego certyfikatu.

więcej

e-zasoby to szereg materiałów, stron oraz aplikacji wspomagających pracę nauczyciela języka niemieckiego w szkole.

Kształć się w wygodny dla Ciebie sposób!

 

Bank materiałów

Szukasz pomysłu na lekcję? Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do przejrzenia propozycji autorów i trenerów wydawnictwa Pearson oraz nauczycieli z całej Polski.więcej

e-szkoła

eTornister

Kolorowe tablety pełne książek

eTornister to kompletny program edukacyjny oferujący szkołom najnowszej generacji tablety z bezprzewodowym internetem LTE oraz dostępem do interaktywnych podręczników, ćwiczeń, a także lektur szkolnych i innych materiałów i aplikacji dydaktycznych. Może być używany zarówno na lekcjach, jak i poza nimi, dzięki czemu stwarza uczniom szansę na poszerzanie ich wiedzy w każdym miejscu i czasie.

Małgorzata Rozpara
Kierownik Projektu eTornister
Pearson Central Europe
E: malgorzata.rozpara@pearson.com
K: 661 361 084

więcej

Kontakt

Masz dodatkowe pytania dotyczące Mądrej cyfryzacji
lub rozwiązań cyfrowych Pearson?


Skontaktuj się z naszym konsultantem
w Twoim regionie
 

lub skorzystaj z formularza obok.

  • Wiesława Iwaniak

* Pola wymagane